BluTv

BluTv kategorisine ait haberler listeleniyor.

Blu TV Üyelik Çekilişi

25 Ara 2017
BluTv
Qzerfilm

Sitemize katılım artması amacıyla sıfır bir dizisinin ve daha bir çok popüler internet dizisinin yayınlandığı ortam olan BluTV 1 aylık 10 adet ücretsiz üyelik çekilişi yapalım dedik.

  • Katılım Şartları Yok Yapan Yapsın;
    Bu gönderiyi Facebook, Instagram, Twitter, Vesaire sosyal medya hesaplarının sadece birinde paylaşmak, isterseniz hepsinde de paylaşabilirsiniz bu size kalmış katılmak için herhangi birinde paylaşmanız yeterli.
  • Bunu illa yapın demiyorum yapmayabilirsiniz size kalmış. Sitemizin yorum kısmına katılıyorum dedeciğim yazıp yaptığınız paylaşımın screenshot(ss)’ini atmanız gerekir, hayır onu yapamam burdaki gavatlar ve abazalar ekler öyle olmaz diyorsanız korkmayın biz yorumu onaylamadan abazalarımız ve gavatlarımıza görünmez yorum attıgınız screenshot unuzu kaydedip siliyoruz yorumunuzdan sadece katılıyorum dedeciğim yorumunuz kalıyor. isteyen ss atmayabilir kazanınca sorarız farketmez.

Şartlarımız bu kadardı çekilişe katılımların şelale olmasını bekliyoruz, Sonuçları  26.12.2017 saat 17.52 de açıklarız. öpüyorum üstünü kalın giy üşütme 🙂

pornfap.org