Kingsman 2: Altın Çember
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 156 Görüntülenme

Kingsman 2: Altın Çember

Kingsman: The Golden Circle, Kingsman: Gizli Servis adlı 2015 filminin devamı niteliğindedir. Bir kez daha Matthew Vaughn (Kick-Ass, X-Men Birinci Sınıfı) tarafından yönetilen selefi kadar keyif ve mizah içeren katı bir netice.

İlk film olaylarından bir yıl sonra, Kingsman'ın casus karargahı bilinmeyen bir varlık tarafından öldürüldü. Kurumun büyük kısmı öldü, hayatta kalan ajanlar Eggsy (Taron Egerton) ve onun eğitmeni Merlin (Mark Strong), bu gizemli yeni düşmanını adalete teslim etmek ve adalete teslim olmak için ABD'li muadilleri olan Statesman'la bir araya gelmek için yurt dışına gitti. dünya bir kez daha.

Aynı gülünç over-the-top eylemi ve eşsiz İngiliz cazibesi, Kingsman: The Golden Circle, 2015 filmi için layık bir takiptir. Matthew Vaughn'un kaygan, hızlı tempolu yönü, akıllıca koreograflanmış dövüş sahneleri ve garip komik rahatlama için yeteneklerini sergiliyor; bu da diğer birkaç yönetmenin başarılı bir şekilde çoğalmasını mümkün kılıyor. Üçüncü taksidi yönetmek için geri döndüğünden umutluyum. Bununla birlikte, The Galaxy Vol.2'nin Koruyucuları'na benzer şekilde, film orijinalindeki tazeleme ve sürprizden yoksun ve artı 141 dakika çalışma zamanı da zaman zaman onu sürüklüyor. Hem yeni hem de yaşlı karakter atışları, Elton John'un kendisinin kurgusal bir versiyonunu oynatmasının komik bir performansı da dahil olmak üzere, çok eğlenceli bazı durumlara borçludur. Gerçi filmin kötü adamı Julianne Moore'du. Genelde hoş bir rol oynamak için yaptığı şöhreti göz önüne alarak, böyle kötü bir karakteri çok etkili ve çok eğlenceli bir şekilde oynattığını görmek o kadar nadirdir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kingsman: The Golden Circle

  Yayın Tarihi:

  22 Sep 2017

  Senaryo:

  Jane Goldman, Matthew Vaughn, Mark Millar, Dave Gibbons

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  pornfap.org